Představujeme - hlavní partner expedice - společnost Astorie a.s.

 

ASTORIE a.s. je ryze českou společností, která nabízí svým smluvním partnerům velmi dobré podmínky na úrovni vnitřního systému (ASTORNET viz dále), klientského servisu, odměňování a v oblasti seberealizace přičemž veškerá klíčová rozhodnutí jsou přijímána na celorepublikových poradách. Dnes se již společnost může pochlubit více než osmiletou tradicí, odbornými znalostmi a zkušenostmi, které v jednotlivých regionech garantují zkušení oblastní a průmysloví manažeři. Tým spolupracovníků je připraven nabídnout klientům ten nejkvalitnější servis a vysoce profesionální přístup. ASTORIE a.s. tak plně využívá profesionality odborníků s dlouholetou praxí v oboru a to v 57 kancelářích na území celé ČR.

Společnost ASTORIE a.s. podporuje svým provizním systémem naše aktivity - budeme rádi, když se rozhodnete využít jejich služeb. Astorie a.s. je  významným podporovatelem činnosti občanského sdružení MC Outdoors Riders o.s..

GENEZE

 

to jsou motocyklové oděvy a doplňky pro motorkáře a jejich přátele od české firmy Geneze Zlín. Kožené i textilní bundy a kalhoty, motorkářská cestovně-sportrovní obuv, "koně", rukavice, různé chrániče, pláštěnky, návleky a doplňkový sortiment jako jsou trička, šátky, termo prádlo, zámky, garáže, lékárničky atd. jsou pro Vás každoročně připraveny v nové kolekci již od roku 2002. Nedílnou součástí nabídky firmy Geneze je celá škála motocyklových příleb různých firem, které vévodí německá značka SCHUBERTH, kterou Geneze současně zastupuje na českém trhu.

Výrobky Geneze lze koupit dvěma způsoby:

a/ ve firemních prodejnách v Praze a ve Zlíně (viz. rubrika Adresy).

b/  v e-shopu nebo na dobírku, po telefonické nebo e-mailové objednávce, kdy vám zboží zašleme do pěti dnů a garantujeme bezplatnou výměnu velikosti v případě potřeby nebo vrácení peněz, pokud si obchod rozmyslíte do 14 dnů a zboží bude nepoužívané.

Veškeré dotazy a připomínky posílejte e-mailem: geneze@geneze.cz nebo volejte na číslo jednatele firmy  737 259 810

Vozíčkáři občanského sdružení MC Outdoors Riders o.s. jezdí ve výrobcích značky Geneze - přidejte se i Vy!